
Magie van het veen
Inleiding Veen excursie
magie, want …
tablet met bijzondere content
oude tijden herleven
oog in oog staan met een veenbaas van 100 jaar geleden in het landschap van vandaag
Deze excursie is samen met Staatsbosbeheer uitgezet om de meest bijzondere plekjes van deze streek te kunnen zien. Wie weet komen we bij onze rit over de zandpaden in het bos ook de schaapskudde, roofvogels, vrij lopende runderen, reeën, konijnen, een vos, eekhoorns of andere dieren tegen. Maar natuurlijk zie je ook een hunebed en grafheuvel en vertellen we meer over de glooiing van de Hondsrug en haar geschiedenis.
Onze gids rijdt voorop en wijst de weg, maar… je mag zelf rijden in onze 100% elektrische terreinauto’s. Iedereen in het bezit van een volwaardig en geldig B-rijbewijs mag rijden.
Het is niet mogelijk om een Eko-Explorer bij ons te huren en zelfstandig op pad te gaan !
prijs € 39,50 per deelnemer ongeacht de leeftijd.
Reserveer meteen je excursie
Na de keuze van datum, tijd en aantal, vul je de persoonlijke gegevens in en kom je in het betaalscherm.
Goed om te weten
- Let op dat je op tijd bent; op de genoemde tijd ontvangen we je voor de uitleg.
- De excursies gaan ongeacht de weersomstandigheden door.
- Hou met de kledingkeuze er rekening mee dat het open auto’s zijn. Bij regen is regenkleding verstandig. En neem bij kou handschoenen mee.
- We rijden soms door plassen en over landwegen; hou er rekening met de kledingkeuze dat er sprake kan zijn van opspattend water of modder en de kou.
- Als door het weer de veiligheid in gevaar komt wordt de excursie verschoven of geannuleerd, denk daarbij aan hevige storm of onweer. Met de deelnemers wordt dan een alternatief gezocht.
- Het kan zijn dat van de geplande route wordt afgeweken als de conditie van de paden dit vereist.
- Op het KoffiePunt bij Eko-Tours kun je o.a. koffie, thee, fris of ijs kopen om mee te nemen of na afloop op de picknickbanken van het KoffiePunt gebruiken.
Wat vinden onze deelnemers
- Nieuwe reviews
- ndaag met 4 stellen deze excursie gedaan, De gids wist veel en boeiend te vertellen en te laten zien. Een zeer geslaagde avond gehad.’
- ‘Het was top!! Wat een sfeer, beetje spannend, mooie verhalen, leuk & leerzaam, goed verzorgd: kortom het beste uitje van Drenthe!’
- ‘SUPER SUPER SUPER. in 1 woord (oh nee in 3) wat een mooie, bijzondere excursie en veel leuke en interessante informatie van de gids gekregen. Dit doen we vaker. Zeer de moeite (en het geld) waard.’
- ‘Een hele mooie spannende tocht gemaakt met onze kinderen en kleinzoon, onder deskundige leiding van de gids, die boeiend vertelede en op verschillende plekken uitleg gaf. Ga vooral door met deze excursies, want ze zijn de moeite waard!’
- ‘In 1 woord ” GEWELDIG ” Zeker voor herhaling vatbaar.’
- ‘Supertocht gehad met ons team, spannende verhalen, bijzondere weetjes en mooie plekjes gezien. Bedankt voor deze tour. We komen zeker een keer terug.’
- ‘Prachtige tocht langs hoogtepunten uit de omgeving voor alle leeftijden. Onze pubers vonden de autootjes erg stoer en voor mensen die slecht ter been zijn erg handig om mee te gaan de natuur in. Heel relaxt en goed verzorgd!’











