Locatie Eko-Tours in Exloo
De excursies van Eko-Tours vertrekken vanaf het Eko-Punt, Valtherweg 1 in Exloo. Het gebouw ligt aan de oostkant van het dorp Exloo op een kruising van wegen. Vrijwel alle navigatiesystemen leiden je probleemloos naar het juiste adres: Valtherweg 1, 7875 TA in Exloo.
Je komt met de auto vanaf N34
Komende vanuit het noorden (Gieten/Borger) of vanuit het zuiden (Emmen) op de N34, neem je de afslag Exloo en rijd je naar het dorp. Rijd dóór het dorp Exloo heen en bij de eerstvolgende grote kruising zie je Eko-Tours al recht voor je.
Vanaf de dorpen Buinen, Valthe of uit oostelijke richting
Rijd richting het dorp Exloo en vlak voor de bebouwde kom zie je op de kruising het gebouw van Eko-Tours.
Parkeren en je ontvangst bij Eko-Tours
Op het terrein van Eko-Tours is voldoende ruimte om te parkeren. Loop hierna naar de ingang (bij het Koffie-punt). Bij de ingang met picknickbanken kun je je melden voor de excursie met een van de elektrisch voertuigen bij onze medewerker. Je kunt ook nog even van het toilet gebruik maken en hierna begint het groene avontuur met Eko-Tours.